E-Katalog

1985 yılından beri makarna ve irmik sektöründe faaliyet gösteren ALESTA GIDA SANAYİ ve DIŞ TİCARET A.Ş. modern tesislerinde dünya standartlarında üretim gerçekleştirip, kuruluşundan itibaren sektörün öncü firmaları arasında yer almaktadır.

Özenle seçilmiş %100 sert durum buğdayından, tamamen bilgisayar kontrollü entegre üretim tesislerinde, el değmeden üretilen makarna ve irmik, son teknoloji ve tam donanımlı laboratuvarımızda, konusunda uzman ekibimiz tarafından, üretim öncesi ve sonrası aşamalarda düzenli kalite kontrol testlerine tabi tutularak 35 farklı ürün çeşitliliği ile gerek ihracatta gerek ise iç piyasa da tüketicinin beğenisine sunulmaktadır. Ayrıca firma olarak sahip olduğumuz ISO 9001, ISO 22000 (HACCP) ve HELAL sertifikaları ile kalite, gıda güvenliği, hijyen ve insan sağlığına önem vermekteyiz.

Ürünlerimiz, ihracatta Asya kıtası ve Uzakdoğu ülkeleri dahil olmak üzere, Afrika, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Avrupa kıtalarında 60’dan fazla ülke de firmamıza ait markalarımız tüketici ile buluşmaktadır.

Gelişmelerden Haberdar Olun

Ürün ve duyurulardan anında haberdar olmak için bültene kaydol.

Copyright © Alesta Gıda Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

WhatsApp Yol Tarifi Al Hemen Ara